Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jermaine Stoermer

Go down

Jermaine Stoermer Empty Jermaine Stoermer

Témanyitás by Jermaine Stoermer Hétf. Aug. 19, 2019 10:34 pm

Helló, a nevem Jermaine Stoermer , hetedéves vagyok és az Ilvermorny Pukwudgie házába tartozom.

Teljes név (esetleg becenév):Jermaine Stoermer, de mindenki Jerrynek szólít.

Család, múlt, előtörténet:
A Stoermer família alighanem sok embernek jelent valamit, méghozzá nem mást, mint a híres Stoermer szállókat. Szüleim valóban a Stoermer Hotel 5* tulajdonosai, aminek az Államokban öt példánya található. A legrégebbi és egyben leghíresebb szálloda a miénk Los Angeles külterületén, ahol már a természet közelében élvezhetik szabadságukat a legtehetősebb szállóvendégek. 1871-ben alapult, öt generációval ezelőtti felmenőim által. A szálloda egyaránt fogad mugli és varázsló vendégeket, egy évszázadok óta megrendíthetetlenül működő titkosító rendszerrel észrevétlenné téve a mágikus részleget. Ezt a rendszert talán egyedül Apa látja át, és szigorúan titkos; más szállodák az országban nem is próbálkoznak a két világ ötvözésével.
De nem is dicsőíteném tovább családi örökségünket, inkább bemutatnám a családtagjaimat. A hotel épp elég nagy ahhoz, hogy egy magas kategóriájú rezidenciában mi magunk eléldegéljünk diszkréten -tehát igen, a szállodában lakunk. Soha nem volt valódi otthonom, én is, és a nővérem is ide született. Édesapám határozott, megrendíthetetlen akarattal, kiváló érzékkel és szenvedéllyel látja el a szállodaigazgatói feladatát, az ő döntései és utasításai mindig is felülírhatatlanok és megkérdőjelezhetetlenek voltak. Komoly hierarchia alakult ki a személyzetben, és nem akárkiket bíz a munkák elvégzésére. Sajnos makacssága olykor kihat a családi életre is - és ha a vendéglátás világában tévedhetetlen is, ezen a téren nem éppen az. Édesanyámat sem kell félteni, nem kerüli a konfliktust és sokszor a sokat emlegetett női megérzéseire hagyatkozva próbálja helyrehozni, ha valami Apa döntései miatt balul sül el. Nem állítom, hogy nem zengne tőlünk az egész hotel, ha nem lenne méregrága hangszigeteléssel bebiztosítva az összes létező fal. De ezeket leszámítva, szeretem a családom nyújtotta hétköznapi, kellemes és személyes légkört,  és sosem kell magamban tartanom ha valami probléma gyötör.
Nővérem, aki az Arabella névre hallgat, egy évvel idősebb nálam, és a Horned Serpent házba tartozik. Az a legnagyobb bajom vele, hogy mint bármiféle lánnyal, így sajnos vele sem tudom megtalálni a közös hangot. Titokzatos és nehezen kiismerhető- ez egyenesen a halálom, és inkább ráhagyom, mikor egy lány célozgat, kerülgeti az egyenes beszédet, vagy épp ki kéne találnom a gondolatait ahhoz, hogy előrébb jussunk a beszélgetésben.
Összefoglalva:
Apa: David Stoermer, 50, szállodaigazgató, varázsló
Anya: Mrs Anette Stoermer, 46, szállodaigazgató-helyettes, boszorkány
Nővérem: Arabella Stoermer, 17, hetedéves az Ilvermorny Horned Serpent házában, boszorkány

Jermaine Stoermer 648ed910

Jellem:
Sokan egy elkényeztetett nebáncsvirágként kezelnek, akinek soha semmiért nem kell megküzdenie, és mindent megkap, amit szeretne. Az ilyen emberek főleg azért gondolják ezt, mert csak messziről látnak és ismernek, és a nevem miatt egyértelműnek veszik, hogy kőgazdag családból származom és emiatt bármit megtehetek. Gyakran megbélyegeznek azzal, hogy nem értek semmihez, nem érdekel semmi, és úgyis majd csak kényelmesen követem szüleim nyomdokait. Ezek azonban egyáltalán nem igazak. A maroknyi baráomon kívül aligha tudja és hiszi el más, hogy igenis dolgoztam és dolgozom, ha otthon, azaz a szállodában vagyok, iskolaidőn kívül. Rendszeresen vagyok recepciós, mindenes, aki bármilyen nyakatekert vendég-kérést teljesít, rohangál, lépcsőzik, intézkedik, kiderít, megbeszél. A klasszikus iskolai, illetve a korosztályomban jellemző tevékenységekben nem jeleskedem. Az egyetlen sport, ami valóban a személyiségem része, és verhetetlen vagyok benne, az a biliárd, nem véletlenül. Édesapám, ha volt egy fújásnyi szabadideje az üzleti és vendéglátási teendői között, jobb híján ennek az elsajátítására tanítgatott, hiszen minden magasabb kategóriás hotel alapkelléke egy biliárdasztal. Egy másik terület, amiben talán sikeresnek érzem magam, az a sakk. Szerencsére az Ilvermorny nagy múltú, profi módon fenntartott sakk-klubjában ki tudtam bontakozni, és a legkülönbözőbb versenyeken próbálom ki magam. Barátaim többségét is innen ismertem meg.
Sajnos nagyobb mértékben hatnak rám mások véleményei, mint kellene, így az önbizalmamon még volna mit fejleszteni. A szállodai közegben eltöltött évek alatt meg kellett szoknom az alázatot, a mentális tűrőképességem feszegetését, és minden más érzelmet a diplomatikus udvariasság álarca mögé rejteni. Idegenekkel tehát hajlamos vagyok hotel-recepciósként viselkedni, emiatt megközelíthetetlennek és feloldódni képtelennek tartanak. Ugyanakkor udvariasságomat próbálom egy erős pozitívumként elkönyvelni magamnak, és megfelelően alkalmazni ilyen szituációkban. Bár csodabogárságom eltörölhetetlen jelzőmmé vált, felnőttként szeretnék egy magát érvényesíteni tudó, üzleti érzékét kiválóan használó vezetőként dolgozni a mágusvilágban.

Jermaine Stoermer 02b6a410

Érdeklődés, hobbik:
A biliárdban verhetetlen vagyok, amit szerencsére ki is tudok használni az iskolában, tekintve, hogy van egy profin felszerelt játékterem, ahol rendszeresen versenyeket is szerveznek. A sakk is közel áll a szívemhez, és a Sakk-klub fontos tagjaként tartanak számon. Ezek mellett elkezdtem az elmúlt egy-két évben érdeklődni a színjátszás iránt, gondolván, hogy egy jó lehetőség a kapcsolatépítésre, és egy kicsit kimozdít a komfortzónámból. Nem számítok ugyan őstehetségnek, de mindent megteszek, hogy fejlődjön az önkifejezésem, és kisebb, nem túl szélsőséges jellegű szerepeket már megbízhatóan alakítok a darabokban. Sportok terén talán a futás az, ami meglehetősen közel áll hozzám, és segít levezetni a stresszt, így ha csak tehetem, teszek pár kört az iskolát körülvevő parkban.

Kinézet:
Gyakran sokkal fiatalabbnak néznek a tényleges koromnál, ami általában nem segít abban, hogy komolyan vegyenek. Arcvonásaim még meglehetősen gyerekesek, nagy, kék szemekkel és szelíd mosollyal. Mindezt hullámos, sűrű, kávébarna frizura keretezi. Testalkatom magas és vékony, a futás ellenére nem tűnök túl erősnek, de sosem futamodtam meg a fizikai munka elől, ami azért bőven előfordul a szállodai teendők között.
Jermaine Stoermer
Jermaine Stoermer

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2019. Aug. 19.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.