Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sablon a karakterlaphoz

Go down

Sablon a karakterlaphoz Empty Sablon a karakterlaphoz

Témanyitás by Admin Kedd Aug. 13, 2019 1:38 pm

A szerepjátékra mind tanár/dolgozó, mind diák karaktert kitalálhatsz és megalkothatsz. Az adatlapot a következő szempontok alapján kell összefüggő mondatokban megfogalmaznod:

I. DIÁK:

Helló, a nevem ___ , __ éves vagyok és az Ilvermorny ____ házába tartozom, ahol _-edéves vagyok.

Teljes név (esetleg becenév):

Család:

Múlt, előtörténet:

Jellem:

Barátok, kapcsolatok:

Érdeklődés, hobbik:

Kinézet:

Kifejtett részlet: (opcionális): Egy példaként bemutatott rövid elbeszélés egy tetszőleges időből, ami a karakter szempontjából szerinted érdekes és sokat mond a személyiségéről, esetleg segít, hogy jobban megismerhessük.


II: TANÁR:

___ vagyok, az Ilvermornyban __-t tanítok/ ___-ként dolgozom.
Teljes név:

Kor:

Családi állapot:

Család:

Múlt, előtörténet:

Tevékenység az Ilvermornyban:

Jellem:

Kapcsolatok (barátok, munkatársakkal/diákokkal való viszony):

Érdeklődés, hobbik:

Kinézet:

Kifejtett részlet (opcionális):

A megfogalmazás történhet E/1 vagy E/3-ban. Ha kész vagy, nyiss egy topicot a Kész vagyok! alfórumba, a cím a karakter neve legyen. Az Admin rövidesen végigfutja, és ha nem talál benne semmi kivetnivalót, engedélyezi, hogy átmásolhasd az egészet az Elfogadott karakterek alfórumba. Ne felejtsd el az Avataralanyok topicba egy hozzászólásban beírni annak a hírességnek a nevét, akinek az arcát használod a karaktered reprezentálására. Figyelj rá, hogy ne olyasvalakit válassz, akit már valaki használ!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2019. Aug. 11.

https://ilvermornyszj.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.